Проти росіянина порушили справу за вірш про Україну в мережі

У російському містечку Кроми, Орловська область, знову порушили справу проти колишнього шкільного вчителя німецької мови Олександра Бившева, який пише вірші про Україну.

Про це 17 січня написало російське видання “Новая газета” з посиланням на самого обвинуваченого.

Провадження відкрили за публікацію у лютому 2015 р. на сторінці “Вконтакте” вірша про Україну – “На незалежність України”.

“На думку слідчих, вірш є принизливим для російського народу, хоча на мій погляд, він абсолютно невинний”, – сказав Олександр.

Троє співробітників Центру протидії екстремізму прийшли з обшуком в квартиру Олександра 17 січня на підставі рішення місцевого суду.

“Три години йшли слідчі дії, потім слідчі вилучили як речові докази мій ноутбук і всі носії”, – додав обвинувачений.

Це вже друга подібна справа для Бившева. У липні 2015 р. Кромський районний суд засудив його до 300 годин виправних робіт за вірш “Українським патріотам”, в якому він закликав українців боротися за окупований Крим. Тоді він був позбавлений права займатися педагогічною діяльністю.

Раніше Олександра Бившева внесли у список “терористів та екстремістів” Росії. За свою антиросійську позицію в рідному місті у поета виникло чимало проблем, як неможливість знайти нову роботу.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.