Рік умовно за перепост заклику воювати проти України

Деснянський районний суд Києва визнав непрацюючого уродженця столиці винним у поширенні закликів до повалення влади через інтернет – про це йдеться у вироку суду, розміщеному у Єдиному реєстрі судових рішень.

Суд визнав винуватим його у вчиненні кримінального правопорушення “Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади” і присудив іспитовий строк на один рік.

У вироку вказується, що 15 квітня 2014 року обвинувачений використовуючи мобільний телефон марки «Prestigio» шляхом натискання позначки «Поделиться» під відповідним повідомленням на сторінці у соціальній мережі ВКонтакте під назвою «Александр Дугин», опублікованим 15.04.2014 року о 21.08 годині, опублікував на сторінці Інтернет – спільноти «Союз граждан Украины и России», яка має 15 549 підписників допис, що містив заклик до повалення конституційного ладу.

Зокрема допис стосувався початку війни за від’єднання «Новоросії»:

«Война на сей раз всерьез. Сейчас начинается самое серьезное испытание. Американцы додавили хунту до того, чтобы она начала уничтожение граждан Юго-Востока.

… Начинается война за независимость Новороссии. Россия очень не хотела этого сценария. Она откладывала его как только могла. Теперь Украина не только одной ногой в гражданской войне, но двумя. Политически: все центры Сопротивления должны объявлять о Независимости и о выходе и состава Украны. Формировать комитеты Народной Самообороны и чрезвычайные органы власти. Вводить в областях военное положение.
…Там, где ОГА не взяты, надо брать в срочном порядке. Тот, кто не присягает народу, пособник киевским убийцам, с такими по законам военного времени. Все это в Луганске, Харькове, Одессе, Николаеве, Херсоне и где еще возможно…».

 

Нагадаємо, на Житомирщині до 9 років позбавлення волі засуджено двох громадян України за надання обладнання та консультацій телеканалу «Новороссия ТВ». 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.