Рейтинг швидкості Інтернету: Україна опинилася на 81 місці з-поміж 207 країн

Організація Cable опублікувала рейтинг швидкості Інтернету у 207 країнах. За даними дослідження Україна займає 81 місце.

Дані: рейтинг швидкості Інтернету організації Cable

Відповідно до рейтингу, країною з найшвидшим Інтернетом є Тайвань, друга сходинка у Сінгапуру, а на третьому місці невелика острівна країна — Джерсі. Останній вдалося зробити оптоволоконний зв’язок (FTTP) доступним для кожного широкосмугового користувача. 

У Швеції близько 60% будинків і підприємств мають доступ до швидкості до 1 Гбіт/с, що дає їй четверте місце у рейтингу. 

Дані: рейтинг швидкості Інтернету організації Cable

Загалом перші 100 країн збільшили швидкість широкосмугового доступу на 25,63%. Європа має  найбільшу у світі концентрацію країн з швидким або дуже швидким широкосмуговим доступом – з 54 країн у рейтингу усі, крім Вірменії, яка є найповільнішою у регіоні, потрапили до 100 кращих. 

У 2019 році Україна опинилася на 81 місці, хоча ще в минулому році цей же рейтинг давав нам 58 місце. 

Організація Cable виміряла середню швидкість у період з 9 травня 2018 року по 8 травня 2019 року, яка склала 11,03 Мбіт/с, що на 20,65% більше, ніж у попередньому році

Рейтинг швидкості Інтернету організація Cable проводить втретє. 

Нагадаємо, нещодавно Європейське бюро інтерактивної реклами представило нове дослідження, відповідно до якого Україна не лише вперше потрапила до рейтингу AdEx Benchmark 2018, а й очолила його. За даними дослідження український ринок Інтернет-реклами показав найшвидший ріст серед інших країн Європи. Наступними у рейтингу йдуть Росія, Білорусь, Чехія, Сербія. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.