Редакція “Правди Ірпеня” звинувачує інтернет-провайдера у блокуванні. Сайт вже розблоковано

Редакція «Правди Ірпеня» повідомила про те, що сайт розблоковано після тривалого блокування з боку провайдера “Бест”. У повідомленні йдеться про те, що місцевий інтернет-провайдер «Бест» розблокував сайт після неодноразових звернень до різних інстанцій представників редакції сайту та громадських організацій, зокрема, ГО «Спілка журналістів Київщини». “Інтернет-свобода” перевірила, станом на 17 травня сайт https://irpin.news/ працює.

скріншот з головної сторінки “Правда Ірпеня”

«Користувачі «Бесту» в Ірпені, маючи доступ до всіх інтернет-ресурсів, не могли зайти на один – «Правду Ірпеня». Багато з них писали у редакцію, залишали коментарі з обуренням», – зазначається в повідомленні.

Раніше, журналісти сайту «Правда Ірпеня» в четвер, 10 травня, заявили про блокування роботи сайту www.irpin.news місцевим інтернет-провайдером «Бест» і звинуватили в цьому власника компанії-провайдера «Бест» Олексія Зіневича.

«Редакція переконана, що сайт заблокували за вказівкою власника компанії-провайдера «Бест» Олексія Зіневича. Це сталося після того, як «Правда Ірпеня» оприлюднила серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі», – йшлося в повідомленні.

На захист редакції сайту стала зокрема голова громадської організації «Спілка журналістів Київщини» Людмила Лозова.

У коментарі «Детектору медіа» власник компанії-провайдера «Бест» Олексій Зіневич назвав звинувачення нісенітницею.

«Це дуже легко перевірити», – сказав він.

Справді, сайт irpin.news на той момент працював. Водночас деякі користувачі інтернет-провайдера «Бест» розповіли, що на сайт «Правди Ірпеня» зайти не можуть.

Пан Зіневич також сказав, що вперше почув про проблеми з сайтом «Правди Ірпеня» від кореспондента ДМ, а на уточнююче запитання щодо напружених стосунків із журналістами цього видання відповів, що в нього ні з ким немає напружених стосунків.

Водночас сайт irpin.news відомий тим, що контролюється скандальним мером Ірпіня Володимиром Карпюком, у якого кілька років триває конфлікт з місцевими активістами, що звинувачують мера в незаконній забудові міста. Сайт iprin.news є одним з медійних майданчиків для Карпюка, тексти є анонімними, не підписані прізвищами журналістів. Місцеві активісти, проти яких здійснюються інформаційні атаки через публікації на сайті, стверджують, що у сайта немає жодного журналіста, а тексти публікуються з офіса мера Карпюка.

Нагадаємо, СБУ розгляне звернення Турчинова запровадити санкції проти електронних ЗМІ, що транслювали «парад» з ОРДЛО.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.