Прибуток Facebook з початку року скоротився вдвічі

Компанія Facebook опублікувала звіт, дані якого вказують на те, що чистий прибуток соціальної мережі за перші шість місяців 2019 року скоротився вдвічі порівняно з аналогічним періодом у 2018 році – з 10 мільярдів доларів до 5.

Фото: S/Stache

У звіті Facebook йдеться про те, що за другий квартал 2019 року чистий прибуток також скоротився у два рази порівняно з аналогічним кварталом у минулому році – до 2,616 мільярдів доларів. Натомість виручка за квартал збільшилася на 28% – до 16,89 мільярдів доларів. 

Зросла і виручка від реклами – 16,62 мільярдів доларів за квартал 2019 року. Це на 28% більше, ніж у другому кварталі 2018 року. 

Відповідно до звіту компанії, на 8% збільшилася і кількість щоденних активних користувачів Facebook  – понад півтора мільярда осіб. А середнє число активних користувачів соцмережі на місяць – 2,41 мільярд людей станом на кінець червня. 

У звіті компанії за перший квартал Facebook заклала суму на випадок можливого штрафу від Федеральної торгової комісії США. Компанія оцінила діапазон витрат від 3 до 5 мільярдів доларів. Раніше зазначалося, що штраф ФТК може призвести до зниження чистого доходу компанії на 51%.

Нагадаємо, 24 липня 2019 року Федеральна торгова комісія США та Facebook уклали угоду, за якою компанія має сплатити 5 мільярдів доларів штрафу та посилити політику конфіденційності. У чому звинувачували соцмережу, про що домовилися ФТК та компанія, чи втратить Цукерберг необмежений контроль та чому угода з регулятором може бути вигідна Facebook читайте на нашому сайті. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.