Наввипередки. У Білорусі легалізували майнінг та операції з криптовалютами

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет “Про розвиток цифрової економіки”, яким легалізував майнінг та операції з криптовалютами. Про це повідомляє російський “Интерфакс” з посиланням на прес-службу президента Білорусі.

На фото – президент Білорусі Аляксандр Лукашенка. Фото з відкритих джерел

22 грудня 2017-ого року в Білорусі легалізовано майнінг та операції з криптовалютами.

“Головна мета документа – створити такі умови, щоб світові IT-компанії приходили в Білорусь, відкривали тут свої представництва, центри розробок і створювали затребуваний в світі продукт”, – цитує президента його прес-служба.

“Друга мета декрету – інвестиції в майбутнє. Це IT-кадри і освіта. Третя – впровадження новітніх фінансових інструментів і технологій. Провідні економіки світу ще тільки придивляються до цього нового явища. Білорусь стає фактично першою в світі державою, яка відкриває широкі можливості для використання технології блокчейн”, – заявив він.

Глава держави зазначив, що він підтримав всі пропозиції підприємців, які б складні теми вони ні зачіпали.

“Є у нас просунуті люди, які вже подумали, як цим займатися. Я подумав так: у нас сьогодні цього немає, якщо щось буде хороше – в плюс, якщо буде в мінус – я знаю, з кого спитати”, – сказав Аляксандр Лукашенка.

У Білорусі з підписанням президентом декрету “Про розвиток цифрової економіки” створюються безпрецедентні для регіону умови для IT-компаній, вводяться в оборот цифрові валюти і маркери.

Нагадаємо, у РФ за майнінг зможуть саджати до в’язниці.

Читайте також про плани РНБО України щодо контролю за обігом криптовалют в країні.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.