Поліцейські в Росії хочуть створити систему моніторингу публікацій «ВКонтакте», включно з видаленими

Тверське обласне управління міністерства внутрішніх справ Росії оголосило тендер на систему моніторингу постів «ВКонтакте», серед яких і видалені. Поліцейські зможуть шукати інформацію в усіх відкритих групах і профілях, створених після жовтня 2006 року.

Поліція оголосила цей тендер через інформацію, опублікованою росіянами в соціальних мережах.

У документах зазначено, що в першу чергу моніторинг спрямований на дані користувачів «ВКонтакте» — повідомляє «Роскомсвобода».

«Функціонал програми для ПЕОМ повинен дозволяти здійснювати пошук, моніторинг та аналіз інформації з соціальної мережі „ВКонтакте“ і не надавати можливість роботи з контентом соціальної мережі „ВКонтакте“. Оновлення повинно здійснюватися щодоби в автоматичному режимі». — вказано у вимогах до тендеру МВС.

Для пошукової системи створять базу даних, де зберігатиметься вся інформація про користувачів, починаючи з жовтня 2006 року, а саме:

  • контакти,
  • інформація про себе,
  • демографічні ознаки,
  • репости,
  • коментарі,
  • відео та зображення.

Окремо зазначено, що видалена користувачем інформація також має зберігатися в базі даних. Ця пошукова система має аналізувати інформацію абсолютно по всій Росії у всіх відкритих групах та профілях користувачів.

Нагадаємо, з 1 жовтня російські оператори зв’язку зобов’язані зберігати весь інтернет-трафік користувачів: електронну пошту, фото і відео та все, що користувачі публікували, дивилися або завантажували в інтернеті.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.