Податківці проводять обшуки в київського інтернет-провайдера “Ланет”

Державна фіскальна служба (ДФС) України 3 листопада 2016 року розпочала обшуки з вилученням техніки в київських офісах інтернет-провайдера “Ланет” та компанії “Ромсат”, що займається дистибуцією ТВ-обладнання.

Про це повідомив Володимир Куковський, виконавчий директор Інтернет Асоціації України, до складу якої входять 130 організацій. За його словами, представники ДФС вилучають технічне обладнання з кабінетів. Дії податків Куковський назвав “продовженням знищення інформаційно-комунікаційного комплексу” України.

В “Ланет”обшуки пов’язують з поточними судовими процесами між ДФС та інтернет-провайдером у справі про несплату податків.

“Співробітники податкової заблокували наш київський офіс, перешкоджають роботі співробітників та проводять дії незрозумілого характеру. Маючи певні документи, вони не озвучують конкретної мети…Ситуація з обшуком носить дивний характер та вимагає широкого розголосу, оскільки ставить під питання функціонування ключових підрозділів компанії”, – йдеться у тексті новини на сайті “Ланет”.

В “Ромсат” та ДФС поки ніяк не прокоментували ситуацію довкола обшуків.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.