Подарунок до Нового року. Луценко пообіцяв закриття низки проросійських ЗМІ

До кінця року в Україні припинять діяльність ряд засобів масової інформації проросійської спрямованості, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко. Посадовець не уточнив, про які ЗМІ йдеться, однак, за його словами, всі правові процедури вже пройдені, – передає Zn.ua.

На фото – генпрокурор України Юрій Луценко

До кінця року в Україні припинять діяльність ряд засобів масової інформації проросійської спрямованості, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко 5 грудня 2017-ого року.

“Я дуже сподіваюся, що до Нового року подарунком для всіх чесних українців буде припинення функціонування проросійських засобів масової інформації, які забруднюють мізки окремих довірливих українців”, – заявив Луценко з трибуни Верховної Ради.

При цьому генпрокурор України додав: “Ми вже пройшли відповідну процедуру і чекаємо вступу в законну силу такого рішення”.

Разом з тим, Луценко у своєму виступі не уточнив, про яких саме ЗМІ йде мова.

Раніше, в листопаді цього року, компанія GfK Ukraine оприлюднила дослідження, згідно з яким вплив російського телебачення та інтернет-сайтів на українську молодь мінімальний: наприклад, 49% респондентів дивляться українське телебачення і лише 2% — російське. Навіть на Сході та Півдні України зберігається істотна різниця: українське телебачення там популярне серед 30% і 37% молоді відповідно, тоді як російський — лише серед 4% і 1%.

Нагадаємо, низка українських медіа внесені до списку «іноземних агентів» в Росії і Криму.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.