Півтора мільярда записів видалив Facebook за півроку

Про це повідомляє НВ, посилаючись на Engadget. Кількість видалених акаунтів, постів чи коментарів вказана у звіті компанії за перше півріччя 2018.

Більшу частину цих записів видалили ще до того, як на них поскаржилися, пише видання.

Показники за перше півріччя 2018 перевищили попередні на 200 мільйонів, зазначили у Facebook.

Також у компанії звітують, що у Facebook з червня по вересень видалили більше 15 мільйонів постів та коментарів, які містили «жорсткий контент», тоді як за попередні три місяці – майже вдвічі менше. З жовтня по грудень 2017 року таких прибрали тільки 1,2 мільйона. Facebook також став краще видаляти контент до того, як користувачі повідомляють про це, повідомляє видання.

Окремо наголошується, що Facebook здатний розрізнити більше 90% випадків демонстрації дорослої оголеної натури і сексуальної активності, дитячої наготи і сексуальної експлуатації дітей, підроблених рахунків, спаму, пропаганди тероризму та насильства.

У той же час існують дві категорії, з якими алгоритми і адміністрація соцмережі не можуть впоратись, підкреслюють у компанії. Зокрема, лише 14,9% відсотка постів зі знущаннями Facebook вилучив до того, як користувачі повідомили про них. Також з липня по вересень соцмережа виявила тільки половину записів з порушеннями на грунті ненависті до інформування про них.

Кількість запитів урядів про дані акаунтів Facebook зросла на 26% з початку року. Соцмережа також почала обмежувати деякі додаткові матеріали в конкретних країнах, в цілому 15 337 тематичних матеріалів – на 7 відсотків більше, ніж раніше.

«Цілком ймовірно, ситуація з відмовою компанії від відповідальності за багато проблем, з якими вона пов’язана, продовжиться. Тим не менш, компанія продовжує заробляти більше грошей і залучати нових користувачів, хоча і повільніше, ніж в минулому. Поки ця тенденція не зміниться, важко очікувати, що Facebook буде діяти інакше, ніж зараз», — підкреслюють журналісти Engadget.

Нагадаємо, на початку листопада більше 100 Facebook та Instagram акаунтів були заблоковані через втручання у вибори США.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.