ООН намагається знайти блогера Станіслава Асєєва (Васіна), який зник у Донецьку

Спеціальна моніторингова місія ООН з прав людини працює над пошуком донецького блогера, автора «Радіо Донбас.Реалії» Станіслава Асєєва (Васіна). Про це, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу 13 червня, повідомила голова місії Фіона Фрейзер, пише «Радіо Свобода».

«Ми намагаємося зрозуміти точно, що з ним відбувається. Тобто ми досі намагаємося отримати доступ туди, щоб зрозуміти, де він перебуває, і що з ним», – зазначила Фрейзер.

Вона додала, що як в інших справах, «коли збройні угруповання затримують людей, за це відповідальні ті, хто контролює цю територію».

Зв’язок з донецьким блогером і автором Радіо Донбас.Реалії Станіславом Асєєвим (Васіним) зник раніше цього місяця. Першим про зникнення Асєєва повідомив екс-депутат Єгор Фірсов. За його словами, в угрупованні «ДНР» родичам Станіслава Асєєва не дають інформації про його місце перебування. Відомо, що мати востаннє спілкувалася з ним 2 червня, наступного дня вони мали зустрітися в Макіївці, але цього не сталося, Станіслав просто не вийшов на зв’язок.

11 червня Служба безпеки України підтвердила зникнення Асєєва у Донецьку.

Нагадаємо, 12 червня Національна спілка журналістів України звернулася з проханням до представників міжнародних місій у захопленому бойовиками Донецьку із проханням допомогти з’ясувати місце перебування Асєєва.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.