Оновлення Google Chrome може зашкодити заробітку платних сайтів

30 липня компанія Google представила оновлення браузера Chrome 76, яке не дозволяє веб-сайтам більше виявляти увімкнений режим інкогніто. У першу чергу, це оновлення торкнеться таких Інтернет-ЗМІ, як The New York Times, The Washington Post та інших, що встановлюють платну підписку на доступ до матеріалів видання – paywall. Про оновлення компанія повідомила у своєму офіційному блозі.

Фото: Google

Раніше видання не дозволяли ухилятися за допомогою режиму інкогніто від платного перегляду текстів і встановлювали для безкоштовного ознайомлення обмежену кількість матеріалів. 

Пол Айріш, розробник браузера, у своєму Twitter написав: “Режим інкогніто можна було відслідковувати роками… У Chrome-76 ми це виправили. Приносимо свої вибачення за те, що скрипти могли бачити ваш режим браузера”. 

 

За даними видання WhatsNewInPublishing, оновлення вплине на 33% ресурсів з передплатою, а редакціям доведеться переглянути політику paywall. Компанія вже порадила редакціям вимагати безкоштовної реєстрації для перегляду контенту або посилювати paywall. А відповідно до останнього звіту Інституту Reuters опублікованого у січні 2019 року, більше половини видавців (52%) заявили, що головним пріоритетом буде аудиторія, яка робить передплату матеріалів. 

Крім того, оновлення Chrome 76 за умовчанням блокуватиме Flash-елементи та дозволятиме сайтам автоматично вмикати темну тему.

Нагадаємо, нещодавно соціальна мережа Twitter перевела всіх користувачів на новий дизайн. Користувачі не зможуть користуватися соцмережею зі старим інтерфейсом. Серед оновлень – перенесення рядку пошуку в ліву частину екрану, де тепер можна знайти закладки та профіль користувача. Додається новий розділ Explore з персоналізованими трендами та рекомендаціями та кнопка для додавання емоджі. Twitter також спростив перемикання між акаунтами. У соцмережі з’являться колірні схеми та два види темного режиму.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.