Обшукують медіахолдинг «Вести» і інші приміщення Клименка. “Радио Вести” продовжує прямий ефір

Головна військова прокуратура спільно з Департаментом захисту Національної поліції і спецпідрозділом «Корд» проводить «другу хвилю» реалізації у справі «злочинної організації Януковича-Клименка», – повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос. Журналісти “Радио Вести”, які ведуть прямий ефір, не обшуковуються, решта співробітників проходять допит.

«Зараз проводиться 183 обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку (колишній, за часів президента Віктора Януковича, міністр доходів і зборів Олександр Клименко – ред.). У тому числі в офісному центрі «Гуллівер» у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини», – написав прокурор у фейсбуці.

За його словами, робота журналістів «Радіо Вести», яке входить до медіахолдингу Клименка, і групи компаній «Юнісон», які працюють в обшукуваних приміщеннях, не припинилася.

«Журналісти, які ведуть прямий ефір, самі особисто не обшуковувались. Вони проводять свій ефір. Інші співробітники, які є на території цього поверху та інших трьох поверхів, беруть участь у процесуально-слідчих діях з відповідним проведенням допиту, огляду їхніх мобільних терміналів тощо», – повідомив пізніше на брифінгу головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що сьогоднішня спецоперація не стосується журналістських матеріалів. «Ця операція не стосується журналістських матеріалів, які вони публікують у відповідних виданнях. Мова йде лише про фінансові маніпуляції», – сказав він.

Раніше у п’ятницю в редакції медіахолдингу «Вести» в Києві повідомили про обшуки. Як повідомило видання, до редакції газети «Вести», а також однойменних сайту і радіостанції в торговельному центрі «Гуллівер» прийшли представники Національної поліції і Головної військової прокуратури. Там також заявили, що під будівлею був помічений головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

При цьому в редакції заявили, що «наразі робота редакційного офісу заблокована».

Але шеф-редактор «Радіо Вести» Андрій Блінов підтвердив, що радіостанція далі працює у прямому ефірі.

Медіахолдинг «Вести» працює з 2013 року. У нього, крім радіостанції «Вести FM», входить щоденна газета «Вести», яку роздають безкоштовно на вулицях. Цей холдинг пов’язують із Рінатом Ахметовим; за іншою версією компанія пов’язана з Віктором Медведчуком, Сергієм Арбузовим і другом «сім’ї» колишнього президента Віктора Януковича Сергієм Курченком. Крім того, холдинг пов’язували з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

Нагадаємо, Комітет захисту журналістів (CPJ) презентував підсумки розслідування вбивства Павла Шеремета. “Розслідування вбивства Павла Шеремета в Україні не дало результатів”, – стверджують експерти.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.