Низку українських медіа внесено до списку «іноземних агентів» в Росії і Криму

Міністерство юстиції Росії опублікувало список засобів масової інформації, яким присвоєно статус «іноземного агента» в Росії і окупованому нею Криму.

фото з відкритих джерел

До списку потрапили Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL), проект української служби «Крим.Реалії», проект російської служби Радіо Свобода «Фактографія» і «Сибирь.Реалии», телеканал «Настоящее время», Татарсько-башкирська служба Радіо Свобода, медіа-проекти «Idel.Реалии», «Кавказ.Реалии».

Крім того, до списку «іноземних агентів» потрапив «Голос Америки».

13 листопада російський телеканал мовлення за кордон RT, фінансований російською владою, зареєструвався в США як іноземний агент. У Москві заявили про «тиск» на російські ЗМІ в США й пообіцяли «симетричну відповідь».

25 листопада президент Росії Володимир Путін підписав закон про засоби масової інформації – «іноземних агентів», якими можуть визнати ті ЗМІ, що отримують фінансування з-за кордону. Депутати Держдуми одноголосно схвалили законопроект 15 листопада, і одразу після цього Міністерство юстиції Росії надіслало кільком проектам Радіо Свобода повідомлення про можливі обмеження в їхній роботі. Попередження також отримали «Голос Америки», CNN і німецький міжнародний мовник Deutsche Welle.

Нагадаємо, в Росії планують заборонити американським журналістам відвідувати Державну Думу.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.