Незважаючи на блокування, «ВКонтакте» входить в ТОП-5 сайтів, відвідуваних українцями

Згідно з дослідженням компанії Factum Group Ukraine, перша п’ятірка інтернет-ресурсів, відвідуваних українськими користувачами, очолили Google, Youtube, Facebook, «ВКонтакте» і Укр.нет.

Незважаючи на заборону, яка триває більше року, російські інтернет-ресурси «ВКонтакте», Mаіl.Ru і Яндекс до сих пір залишаються одними з найпопулярніших серед українців. За підсумками дослідження інтернет-аудиторії України за серпень 2018 року російська соцмережа залишилася на четвертому місці за відвідуваністю та другою серед соцмереж, якими українці переважно користуються.

Середнє за день та місячне охоплення української аудиторії для «ВКонтакте» склали 16% і 32% відповідно.

У десятку популярних ресурсів також увійшли сайти таких компаній і сервісів, як OLX, «ПриватБанк», Яндекс, Однокласники і Інстаграм.

За підсумками 2017-ого року, найбільший спад відвідуваності російських сайтів відбувся влітку. Із травня по вересень «ВКонтакте» втратив майже половину своєї аудиторії (місячне охоплення аудиторії зменшилося із 62% — у травні до 32% у серпні), «Яндекс» — більше третини (із 57% — у травні до 34% — у серпні), «Мейл.ру» — також більше третини (із 54% — у травні до 28% у серпні), «Однокласники» — більше половини (із 45% у травні до 22% — у серпні).

Як бачимо, місячна відвідуваність «ВКонтакте» у серпні 2017 та серпні 2018 року не змінилася: 32%.

Нагадаємо, від 28 квітня 2017 року Президентом України схвалений указ про нові санкції РНБО, які передбачають блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » та «Однокласники».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.