Напередодні виборів Порошенко пообіцяв “інтернет в кожному селі”

Президент України Петро Порошенко заявив, що інтернет в Україні буде всюди, де є електрика, в кожному селі.

“Ми повинні забезпечити якісний, швидкий, широкосмуговий інтернет в кожному селі. Запам’ятайте, там, де є в Україні електрика – буде і інтернет”, – сказав він на форумі “Відкритий діалог” в суботу в Києві. Про це інформує Інтерфакс-Україна.

07 лютого 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала Петра Порошенка кандидатом в президенти України напередодні виборів 31 березня. Він змагатиметься за переобрання президентом на другий термін і є одним з 44 кандидатів на посаду глави держави.

“Ми повинні забезпечити якісний, швидкий, широкосмуговий інтернет в кожному селі. Запам’ятайте, там, де є в Україні електрика – буде і інтернет” – Порошенко

Під час форуму, Порошенко згадав, що доступність інтернету є також є запорукою розвитку телемедицини. Що таке “телемедицина”, він не уточнив.

Окремо Порошенка згадав про розвиток IT-сектору в Україні. “Зараз він (IT-cектор – ред.) забезпечує до 4% ВВП України, дає високооплачувану роботу близько ста п’ятдесяти тисяч українців. Очікується, що в найближчі півтора – два роки ця цифра зросте до двохсот тисяч”, – зазначив президент України. Повний виступ Петра Порошенка можна переглянути в записі.

Представники Інтернет-галузі скептично відреагували на слова Президента України.

Голова правління Інтернет Асоціації України Олександр Федієнко зазначив у пості в Фейсбуці: “Петро Олексійович, змушений вас засмутити, не буде (у кожному селі буде інтернет – ред.). До тих пір поки у нас не почнуть виконувати закони, нічого не буде”.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.