Мін’юст закриє свої реєстри для власників незахищених ключів електронного цифрового підпису

З 1 липня 2018 року доступ до реєстрів, які обслуговує Міністерство юстиції України, надаватиметься лише власникам захищених ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП), – повідомляє державне підприємство “Національні інформаційні системи”.

фото з відкритих джерел

Державне підприємство «Національні інформаційні системи», як адміністратор Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України, повідомляє, що з метою дотримання вимог до здійснення інформаційного обміну (для вчинення правочинів, надання адміністративних послуг та інших послуг в електронній формі, здійснення інформаційного обміну) з юридичними особами, починаючи з 01.07.2018, доступ до Реєстрів буде можливим виключно з використанням захищених носіїв особистих ключів електронного цифрового підпису, – йдеться в повідомленні.

ДП “Національні інформаційні системи” також зазначає, що викрасти особистий ключ можливо лише разом з захищеним носієм, проте непомітним для власника ключа це вже не залишиться. Якщо виявиться факт зникнення захищеного носія, власнику відразу необхідно звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів і заблокувати сертифікат такого ключа.

Інформацію щодо переліку захищених носіїв, сумісних із програмним забезпеченням Реєстрів, наведено на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України ДП “Національні інформаційні системи”.

Нагадаємо, нещодавно хакери зламали новий сайт Міністерства енергетики.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.