Менеджер з просування політики України з’явиться у Facebook

Про це пише «Слово і діло», посилаючись на сторінку Facebook заступника міністра інформполітики України Дмитра Золотухіна. За його словами, запровадження відповідної посади є визначною подією для України.  Відтепер — впевнений посадовець — інтереси нашої держави у найбільшій соціальній мережі в Україні будуть захищені набагато краще.

Посада матиме назву — Public Policy Manager для України. Місце роботи менеджера — Варшава.

«Наголошую, що, в першу чергу, ця особа буде діяти в інтересах компанії, яка їй платить. Однак, з іншого боку, це позбавить нас підозр у тому, хто дійсно вирішує конфліктні ситуації щодо українських користувачів», — повідомив Дмитро Золотухін.

Обов’язковими для кандидатів є знання української та англійської. Також серед вимог до претендентів на посаду – наявність досвіду роботи з актуальними політичними питаннями.

Перевагу надаватимуть претендентам з досвідом роботи в уряді, політиці та промисловості. Крім того, вітається досвід роботи у прес-службах та ЗМІ.

Посилання на повний текст вакансії — тут: https://www.facebook.com/careers/jobs/162008954730391/

Нагадаємо, днями Facebook заявив про блокування дезінформації під час майбутніх виборів до Конгресу США. Ще стало відомо, що у соцмережі створили спеціальний відділ для боротьби із втручанням у вибори, який теж запобігатиме поширенню неправдивої інформації.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.