Mail.ru не доставлятиме трафік в Україну

Російський інтернет-гігант Mail.ru з 20 грудня припинить доставляти трафік в точки обміну трафіком в Україні. Причина – надто дорого. 

Однак це не значить, що пошта російського сервісу буде недоступною в Україні.

Про це пише видання ЛІГА.Бізнес з посиланням на кілька українських компаній, що отримали листи від Mail.ru.

Директор з розвитку української точки з обміну трафіком UA-IX (УкрМото) Михайло Половинка каже, що трафік Mail.ru припинить доставляти з 20 грудня 2016 року. Російська компнаія, що входить в ТОП-25 найбільш відвідуваних сайтів українського інтернету, зможе економити десятки тисяч доларів щомісяця при відключенні від українських точок обміну трафіком, вважає Половинка.

Інший анонімний співрозмовник ЛІГА.Бізнес не виключає, що Mail.ru міг піти з політичних причин.

На швидкості українського інтернету вихід Mail.ru суттєво не вплине, переконаний власник Giganet.UA Олександр Ольшанський. За його словами, обсяг трафіку на ресурски Mail.ru хоча й суттєві, вони розподілені на всіх українських провайдерів.

В компнаії Mail.ru ще ніяк не прокоментували ситуацію.

Нагадаємо, Кіберполіція Національної поліції України 15 листопада 2016 року припинила діяльність нелегального онлайн-кінотеатру FS.TO. Водночас найбільший в Україні файлообмінник EX.UA, де також було багато фільмів, того ж дня оголосив про рішення припинити свою роботу через політику держави.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.