Провайдер “Ланет” відключив центральні телеканали

В ніч з 10 на 11 січня 2017 року абоненти кабельного провайдера “Ланет” залишилися без деяких центральних телеканалів. Компанія не домовилася з медіагрупою “Inter Media Group” щодо умов співпраці. Абонентам треба буде зробити повторне налаштування цифрових каналів.

lanet.ua

Прес-служба “Ланет” повідомляє, що у соціальному пакеті канали Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Euronews будуть замінені на Індиго TV, A-One, ПравдаТУТ, ATR, Телеканал Z.  У пакеті «База+» канали медіагрупи Inter в аналоговому форматі будуть замінені також ще на Sony Sci-Fi, Nick Junior, Duck TV, Спорт 2, HD Fashion, Епоха.

Директор кабельного провайдера “Ланет” Мар’ян Івасюк ще 30 грудня 2016 р. повідомляв, що телеканали групи “Inter Media Group”  будуть доступні до 11 січня. З іншими трьома українськими медіагрупами, як “1+1 Медіа”, “StarLightMedia” та “Медіа група Україна”, провайдер встиг домовитися.

Мережа телебачення “Ланет” охоплює Львівську, Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Луганську, Хмельницьку, Київську області.

Водночас з 1 січня частково Одеська та Миколаївська області були відключені від трансляції центральних українських телеканалів через ту ж причину.

З 1 січня набув чинності закон “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення“ щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги (УПП)”.  Загальнонаціональні комерційні телеканали вилучаються зі складу УПП та переходять до договірних відносин з провайдерами.

Таким чином медіагрупи та провайдери повинні були до 2017 р. домовитися про умови, однак переговори проходили складно. Медіагрупи вимагають від провайдерів платити за їхній контент. Оператори проти, бо це означає збільшення фінансового навантаження для абонентів.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.