Кримські провайдери блокують доступ до сторінки з рішенням суду ООН за позовом України проти Росії

Російські інтернет-провайдери в анексованому Криму блокують доступ до сторінки, на якій розміщений повний текст рішення Міжнародного суду ООН щодо позову України проти Росії. Про це повідомляють місцеві жители, – передає Крим. Реалії.

Наприклад, при спробі переглянути через провайдер «Севтелеком» сторінку на сайті ТСН із посиланням на рішення суду в Гаазі від провайдера приходить відповідь: «Не вдається отримати доступ до сайту. Сайт www.slideshare.net не дозволяє встановити з’єднання».

Джерело фото – Крим.Реалії.

За інформацією кримчан, ця сторінка недоступна як через звичайні браузери, так і через браузер Opera в режимі Turbo, однак її можна прочитати через додаток Psiphone.

У лютому президент Росії Володимир Путін підписав закон, який встановлює покарання у вигляді штрафів для інтернет-провайдерів, які не обмежили доступ до сайтів, «заборонених» владою.

Міжнародний суд ООН погодився на запровадження тимчасових заходів за позовом «Україна проти Росії» для захисту прав жителів анексованого Криму. Про це повідомив 19 квітня на відкритих слуханнях у Гаазі голова суду Ронні Абрахам. Суд постановив, що є факти непоправної шкоди, завданої правам українців.

У січні Україна подала позов до Міжнародного суду проти Росії про порушення нею Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму й Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. На початку березня в Міжнародному суді в Гаазі, вищому судовому органі в системі ООН, завершилися публічні слухання, що стосуються першого етапу розгляду позову, а саме – вирішення питання, чи застосувати тимчасові заходи, про які в суду просить Україну.

Нагадаємо, з 14 квітня деякі кримські провайдери розблокували доступ до сайту «Крим.Реалії».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.