Кримські оператори повністю перейшли на російський трафік

В окупованому Криму після блокування на території півострова доступу до “Яндекс”, “Мейл.Ру” і “ВКонтакте” оператори повністю відмовилися від українського інтернет-трафіку.

Про це заявив так званий “міністр внутрішньої політики, інформації та зв’язку республіки віце-прем’єр” Дмитро Полонський, передають “РИА Новости”.

За словами Полонського, блокування ресурсів було виключно технічним моментом, пов’язаним з тим, що частина кримських провайдерів використовували український інтернет-трафік. 

Він зазначив, що тепер кримські оператори повністю перейшли на російський трафік.

“Тепер вони вже переключилися на наші російські мережі, тому це питання знято. Це була суто технічна історія. Провайдери переключилися на російський трафік, і проблема знялася”, – сказав Полонський.

Нагадаємо, у середу вранці, 31 травня, компанія “Воля”, яка працює на території окупованого Криму під назвою “Телесистеми”, заблокувала для своїх користувачів на території Севастополя доступ до “Яндекс”, “Мейл.Ру” і “ВКонтакте”.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” щодо низки російських компаній. На три роки блокуються активи російських сайтів “ВКонтакте”, “Одноклассники”, “Мейл.ру” та “Яндекс”, інтернет-провайдерам заборонено надавати доступ до вказаних ресурсів.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.