Конгрес США просить Facebook відкласти запуск криптовалюти – Libra треба перевірити

Голова комітету Палати представників Конгресу США з питань фінансових послуг Максін Уотерс рекомендує Facebook відкласти запуск криптовалюти Libra. Уотерс заявляє, що спершу Libra треба перевірити перш ніж запускати.

Фото з відкритих джерел

Як повідомляє ВВС, компанія очікує на можливість відповісти на заяву Конгресу.

“Враховуючи неспокійне минуле компанії, я прошу Facebook погодитися на мораторій на будь-який рух у розробці криптовалюти, поки Конгрес і регулятори не матимуть можливості вивчити ці питання і вжити заходів”, – сказала конгресменка Максін Уотерс.

Уотерс також згадала, що Facebook пов’язані з витоком даних користувачів і закликала керівників компанії свідчити перед її комітетом.

Американський сенатор Шеррод Браун, який є членом Комітету з банківської діяльності Сенату, вважає, що Facebook став “занадто великим і надто потужним”.

“Ми не можемо дозволити Facebook запустити ризиковану нову криптовалюту з рахунку швейцарського банку без належного  нагляду”, – вважає сенатор

Нагадаємо, 18 червня 2019 року компанія Facebook презентувала у тестовому режимі криптовалюту Libra. Користувачі зможуть повноцінно придбати Libra з 2020 року. Для управління Libra була створена окрема швейцарська організація Libra Association.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.