Українські кібер війська сприяли закриттю понад 170 проросійських сайтів

Волонтерська спільнота “Українські кібер війська” за три роки сприяла блокуванню та закриттю 173 сайтів, які пов’язані з антиукраїнською діяльністю.

Сайти блокувалися чи закривалися завдяки хакерським атакам волонтерів, скаргам хостингу чи домен правайдерам, а також співпраці з Службою безпеки України.

Про це повідомив засновник волонтерської організації Євген Докукін в Facebook: “Всього закрито 142 сайтів терористів. Разом з заблокованими це 173 сайти терористів. А також ми закрили сотні сторінок на сайтах і блогах з персональними даними українських патріотів”

Результати роботи Українських Кібер Військ по закриттю сайтів терористів за червень 2014 – лютий 2017.За червень 2014…

Опубліковано Eugene Dokukin 9 березень 2017 р.

 

Заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін, який відповідатиме за можливі майбутні блокування сайтівпозитивно оцінив роботу кібервійськ: “Блокування вже давно відбувається за ініціативи окремих волонтерів як Євген, або патріотично налаштованих власників та керівників українських провайдерів”.

Щодо блокування сайтів терористів.Фактично, таке блокування вже давно відбувається за ініціативи окремих волонтерів як…

Опубліковано Дмитром Золотухіним 7 березень 2017 р.

В березні Кіберполіція України заблокувала 67 українських сайтів про автомобілі, через які шахраї отримували гроші від користувачів. Всі вони розміщувалися на одному хостингу, діяльність якого була припинена.

Петро Порошенко 18 лютого ввів рішення РНБО, яке частково стосувалося Інтернету. Зокрема, президент доручив Кабінету міністрів розробити законопроекти, які б давали можливість владі блокувати веб-ресурси, а силовим органам більше повноважень для отримання інформації від Інтернет-провайдерів.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.