Кіберполіція закрила великий піратський сайт FS.TO (оновлено)

UPDATE: Інформація про відновлення роботи FS.TO, яка була розміщена нібито на офіційній сторінці ресурсу “Вконтакте”, виявилася неправдивою. Про це повідомляється в тексті звернення на головінй сторінці FS.TO.

fs-to

Кіберполіція Національної поліції України 15 листопада 2016 року припинила діяльність нелегального онлайн-кінотеатру FS.TO за порушення авторського законодавства. До групи онлайн-кінотеатрів FS входили також сайти BRB.TO, FS.UA и CXZ.TO.

Аудиторія сайту онлайн-кінотеатру досягала мільйона користувачів.

“До Департаменту кіберполіції Національної поліції України звернулись правовласники-учасники Американської асоціації кінокомпаній (Motion Picture Association of America) та ряд українських правовласників щодо порушення авторських та суміжних прав одним із веб-ресурсів”, – йдеться у повідомленні.

Обшуки проводилися в офісах, дата-центрах, приватних будинках в рамках кримінального провадження за статтею про порушення авторських і суміжних прав. Розмір збитків правовласникам від діяльності сайту правоохоронці оцінили в 5 млн грн. У справі фігурують 19 осіб, які підтримували, наповнювали та адміністрували ресурс.

Кіберполіція припинила роботу одного з найбільших піратських сайтів УкраїниЗа час роботи нелегального «онлайн-кінотеат…

Posted by Департамент кіберполіції Національної поліції України on Tuesday, 15 November 2016

Як розповів виданню ЛІГА.net глава кіберполіції України Сергій Демедюк, під час операції було вилучено близько 60 серверів з контентом.  За його словами, у FS.TO є “дзеркала” в Росії і Узбекистані, тому діяльність сайту може невдовзі відновитися.

В FS.TO впевнені, що робота сайт буде відновлений вже за кілька днів, оскільки подібний інцидент вже траплявся у 2013 році.

Нагадаємо, СБУ у листопаді провела обшуки в одеському офісі оператора зв’язку “Інтертелеком” через підозру у співпраці з російськими спецслужбами.

Коментарі

data-url="https://netfreedom.org.ua/kiberpolicija-zakryla-sajt-fsto/" data-title="Кіберполіція закрила великий піратський сайт FS.TO (оновлено)">

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.