Кіберполіція закрила великий піратський сайт FS.TO (оновлено)

UPDATE: Інформація про відновлення роботи FS.TO, яка була розміщена нібито на офіційній сторінці ресурсу “Вконтакте”, виявилася неправдивою. Про це повідомляється в тексті звернення на головінй сторінці FS.TO.

fs-to

15 листопада 2016 року Кіберполіція як структурний департамент Національної поліції України  припинила діяльність нелегального онлайн-кінотеатру FS.TO за порушення авторського законодавства. До групи онлайн-кінотеатрів FS входили також сайти BRB.TO, FS.UA и CXZ.TO. Аудиторія сайту онлайн-кінотеатру досягала мільйона користувачів.

“До Департаменту кіберполіції Національної поліції України звернулись правовласники-учасники Американської асоціації кінокомпаній (Motion Picture Association of America) та ряд українських правовласників щодо порушення авторських та суміжних прав одним із веб-ресурсів”, – йдеться у повідомленні.

Обшуки проводилися в офісах, дата-центрах, приватних будинках в рамках кримінального провадження за статтею про порушення авторських і суміжних прав. Розмір збитків правовласникам від діяльності сайту правоохоронці оцінили в 5 млн грн. У справі фігурують 19 осіб, які підтримували, наповнювали та адміністрували ресурс.

Кіберполіція припинила роботу одного з найбільших піратських сайтів УкраїниЗа час роботи нелегального…

Опубліковано Департамент кіберполіції Національної поліції України Вівторок, 15 листопада 2016 р.

Як розповів виданню ЛІГА.net глава кіберполіції України Сергій Демедюк, під час операції було вилучено близько 60 серверів з контентом.  За його словами, у FS.TO є “дзеркала” в Росії і Узбекистані, тому діяльність сайту може невдовзі відновитися.

В FS.TO впевнені, що робота сайт буде відновлений вже за кілька днів, оскільки подібний інцидент вже траплявся у 2013 році.

Нагадаємо, СБУ у листопаді провела обшуки в одеському офісі оператора зв’язку “Інтертелеком” через підозру у співпраці з російськими спецслужбами.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.