Керівництво Google має розділити компанію незалежно від рішення антимонопольного розслідування – активісти

У середу, 19 червня 2019 року, активісти закликали компанію Alphabet Inc, якій належить Google, розділити корпорацію та продати деякі активи незалежно від рішення антимонопольного розслідування, яке у червні розпочали Міністерство юстиції США і Федеральна торгова комісія. Крім Alphabet Inc  в розслідуванні фігурують Facebook і Apple.

Фото Reuters: 19 червня 2019 року активісти закликали розділити корпорацію Google

Як повідомляє Reuters, таку заяву зробила американська група, яка бореться зі зростаючою потужністю корпорацій SumOfUs на щорічній зустрічі акціонерів Alphabet у Каліфорнії.

Занепокоєні владою Alphabet і зокрема Google, активісти вважають, що добровільне стратегічне скорочення компанії матиме більшу цінність, ніж вимушений продаж активів.

За даними видання, така пропозиція прийнята не буде, оскільки більшістю відсотків голосів (51,3%) володіють два топ-менеджери Alphabet — Ларрі Пейдж і Сергій Брін. Активісти натомість вірять, що постійний тиск може змінити ситуацію.

Нагадаємо, після повідомлень про можливі антимонопольні розслідування Міністерства юстиції та Федеральної торгової комісії США акції технологічних гігантів почали падати. Акції Facebook впали на 7,5%, Alphabet, який володіє Google — на 6,1%, Amazon — на 4,6%. Найменше падіння акцій торкнулося Apple — на 1%. Наразі акції технологічних гігантів знову зросли.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.