Інтерньюз-Україна запрошує на семінар з адвокації вільного інтернету 12 жовтня 2018 року

ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту Свобода Інтернету запрошує представників НУО та IT-cектору на семінар з метою підсилення навичок реалізації кампаній з адвокасі. Семінар відбудеться у п’ятницю 12 жовтня 2018 року.

До участі запрошуються представників організацій та IT-сектору, що зацікавленні у відстоюванні цифрових прав та свободи інтернету.

Під час події учасники навчаться розробляти адвокаційну стратегію, ефективно  співпрацювати зі стейкхолдерами та суб’єктами прийняття рішень, а також дізнаються про складові медіа адвокації. 

Семінар проведе Юлія Солоха, експертка Реанімаційного Пакету Реформ. Захід відбудеться в офісі ГО “Інтерньюз-Україна”, вул. Ризька 15, Київ.

Для реєстрації зацікавленим необхідно заповнити онлайн-форму.  Деталі щодо семінару будуть публікуватися на сторінці події у Фейсбуці.

Попередня програма:

13:30-14:00 – частування

14:00-15:45 – сесія “Адвокація та суспільні зміни”

15:45-16:00 – кава-пауза

16:00-18:00 –  робота в групах. Презентація результатів.

18:00-19:00 – індивідуальні консультації для організацій.

 

Семінар відбудеться в рамках проекту “Захист Інтернет свободи в Україні шляхом залучення ключових учасників” від ГО “Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.