Інтерньюз-Україна та ІРРП пропонують юридичний захист щодо порушень в сфері використання інтернету

ГО “Інтерньюз-Україна” та ГО Інститут Розвитку Регіональної Преси (ІРРП) оголошують програму юридичної підтримки для користувачів та юридичних осіб щодо випадків порушень в сфері використання Інтернету. Метою такого захисту буде відновлення порушення прав та популяризація свободи Інтернету в Україні.

В рамках проекту може бути надана юридична підтримка для трьох кейсів, що стосуватимуться порушень в сфері використання Інтернет. Це можуть бути такі справи:

  • кримінальне провадження проти журналіста/блогера за поширення інформації;
  • накладення адміністративного штрафу за використання засобів зв’язку, що суперечить інтересам держави (конфлікти з Інтернетом-провайдерами);
  • ухвали про блокування веб-сайтів чи вимога розкрити IР-адресу коментатора;
  • справи про оскарження обмежень, покладених на провайдерів згідно з Указом Президента № 126/2018

В рамках юридичної підтримки, обрані учасники отримають від юристів правовий аналіз інциденту, юридичний супровід справи в судах відповідних інстанцій.

Разом з тим, ГО ІРРП та ГО “Інтерньюз-Україна” залишають за собою право відмовити у підтримці справ, фабулу яких можна ідентифікувати як загрозу національній безпеці.

Ознайомитися з детальними критеріями оскарження дій держави можна за лінком.

До участі в програмі юридичної підтримки запрошуються користувачі Інтернету, журналісти, блогери, редакції сайтів, Інтернет-провайдери та інші юридичні особи.

Якщо ви хочете стати учасником, будь ласка, заповніть онлайн-форму. Участь в програмі безплатна й на основі конкурсу.

Контакти:  

Людмила Панкратова, ІРРП

pankratovakiev(at)gmail.com

Віталій Мороз, ГО “Інтерньюз-Україна”

vitaliy.moroz(at)gmail.com

Юридична підтримка здійснюється в рамках проекту “Захист Інтернет свободи в Україні шляхом залучення ключових учасників” від ГО “Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.