Анонс: Інтерньюз-Україна ініціює створення рекомендацій щодо інформаційної безпеки в Інтернеті та взаємодії між владою та ЗМІ в умовах конфлікту

Слов’янськ, 2014 р. (Sasha Maksymenko)

Наприкінці лютого в Києві відбудеться перша закрита зустріч робочої групи з метою створення рекомендацій, які б посилили інформаційну безпеку в Інтернеті та вдосконалили механізми взаємодії між державними та недержавними стейкохолдерами в умовах конфлікту на Сході України.

Захід організовує громадська організація “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Королівства Нідерландів.

Учасниками робочої групи будуть представники влади, медіа-спільноти, міжнародних організацій та Інтернет-галузі. Вони зможуть відкрито у форматі діалогу обговорити проблемні аспекти взаємодії та накреслити шляхи їх вирішення.

Всього заплановано три зустрічі робочої групи, що відбуватимуться з періодичністю раз на місяць. Організатори заходів очікують, що під час зустрічей будуть визначені обмеження для використання Інтернету представниками ЗМІ в умовах війни та узгоджені механізми вирішень конфліктних ситуацій, які виникають між журналістами та представниками влади.

ГО “Інтерньюз-Україна” також надасть рекомендації щодо цифрової та інформаційної безпеки блогерам та активістам, які проживають на окупованих територіях Донбасу та анексованого Криму.

Після завершення робочих зустрічей рекомендації будуть опубліковані  у вигляді окремої брошури, звантажені на сайт netfredom.org.ua та широко розповсюджені серед урядових інституцій, міжнародних організацій та в медійному середовищі.

Контакт: Віталій Мороз, керівних програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”, vitaliy.moroz(at)gmail.com, 044 458 44 40

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.