“Інтер” гостро розкритикував провайдера “Ланет”

Телеканал “Інтер” у вечірньому сюжеті 19 січня піддав гострій критиці діяльність кабельного провайдера “Ланет”. Останній з 11 січня перестав транслювати телеканали медіагрупи “Inter Media Group”, куди входить “Інтер”, через відсутність компромісу щодо умов ретрансляції.

В сюжеті йдеться про те, що користувачі кабельного провайдера “Ланет”, який представлений у містах Західної, Центральної та Східної України, незадоволені відключенням телеканалу “Інтер”. Мовляв, замість телеканалів медіагрупи поставили нецікаві.

“Ми обурені, тому що нас ніхто про це не попереджував. Будем об’єднуватися, будемо шукати однодумців для того, щоби ці центральні канали, які були не останніми в Україні, все ж таки мали право бути у кабельній мережі”, – каже один з героїв двохвилинного сюжету з Івано-Франківська.

Сюжет під назвою “Користувачі провайдера “Ланет” незадоволені відключенням телеканалу “Інтер” також був повторно показаний в ранковій програмі 20 січня.

Член правління Інтернет асоціації України Олександр Федієнко розкритикував подібний сюжет “Інтера” в Фейсбуці.

Комментировать канал не буду, тут как говорится для достижения все методы хороши, хотя обозвать Ланет маленьким оператор…

Опубліковано Александром Федиенком 19 січня 2017 р.

ів

Прес-служба “Ланет” раніше повідомляла, що у соціальному пакеті канали Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Euronews будуть замінені на Індиго TV, A-One, ПравдаТУТ, ATR, Телеканал Z.  У пакеті «База+» канали медіагрупи Inter в аналоговому форматі будуть замінені також ще на Sony Sci-Fi, Nick Junior, Duck TV, Спорт 2, HD Fashion, Епоха.

Мережа телебачення “Ланет” охоплює Львівську, Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Луганську, Хмельницьку, Київську області.

Окрім населених пунктів покриття оператора “Ланет”, центральні канали з нового року частково зникли також в Одеській та Миколаївській областях.

З 1 січня набув чинності закон “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення“ щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги (УПП)”.  Загальнонаціональні комерційні телеканали вилучаються зі складу УПП та переходять до договірних відносин з провайдерами.

Медіагрупи та провайдери повинні були до 2017 р. домовитися про умови, однак переговори проходили складно. Медіагрупи вимагають від провайдерів платити за їхній контент. Оператори проти, бо це означає збільшення фінансового навантаження для абонентів.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.