Instagram захищатиме своїх користувачів від онлайн-булінгу

Instagram повідомив про нову функцію – Restrict – для захисту користувачів від цькування та ненависті на платформі.

Зображення: Instagram

З новою функцією Instagram попереджатиме користувача про шкідливість його коментаря перед публікацією. Така функція дасть можливість знизити онлайн-булінг у соцмережі, від якого найчастіше страждають підлітки, які набагато рідше повідомляють про знущання у Інтернеті, навіть якщо безпосередньо від нього постраждали, йдеться у офіційному блозі соцмережі. Ця функція базується на алгоритмах штучного інтелекту. 

Як повідомляє компанія, на етапі тестування нова можливість платформи спонукала користувачів обмежувати кількість образливих коментарів. 

У повідомленні Instagram наразі не йдеться, які саме повідомлення нова функція вважатиме знущанням. 

Зображення: Instagram

Крім того, Instagram дає можливість створювати списки “обмежуваних” користувачів, чиї коментарі бачитиме тільки власник акаунту та автор коментаря. Ця опція вводиться для користувачів, які не готові видаляти та блокувати інших, оскільки вважають, що це може загострити ситуацію у випадках, якщо з автором образливих коментарів користувач взаємодіє у реальному житті. Цей інструмент Instagram почне тестувати найближчим часом. 

Нагадаємо, на початку липня 2019 року у роботі Facebook, Messenger, Instagram та WhatsApp стався глобальний збій. Користувачі скаржилися на проблеми з оновленням стрічок, відображенням фото на платформі та входом у соцмережі. Згодом компанія пояснила масові проблеми платформ проведенням внутрішніх робіт та технічним обслуговуванням. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.