Instagram використовує «штучний інтелект» для виявлення булінгу

Інстаграм почав використовувати програми для боротьби з негативними меседжами: соціальна мережа вивчає пости, «сторіз» та коментарі.

Так, штучний інтелект скануватиме фото в Instagram і підписи під ними. За умови виявлення образливих висловлювань або ж погроз на адресу конкретного користувача або соціальної групи, нейромережа направить їх на розгляд модератору.

Фото — Mashable

Як зазначив новий глава Instagram Адам Моссера, це дозволить більш ефективно виявляти та видаляти образливий контент, оскільки багато користувачів, які піддаються цькуванню в соцмережі або стають свідками такого явища, не повідомляють про це.

«В Instagram немає місця для булінгу. Якщо люди бачать таке погане поводження на нашій платформі, вони можуть повідомляти про це, і ми видаляємо будь-який контент, який порушує наші рекомендації. Але онлайн-булінг — складне явище, і ми знаємо, що на нас чекає багато роботи, щоб ще більше обмежити подібну інформацію і поширювати доброту в Instagram. Ось чому сьогодні ми представляємо наші новітні інструменти, покликані допомогти боротися з булінгом,» — наголошується в повідомленні.

Зараз штучний інтелект вивчає на предмет порушень правил сервіс фотографії та «сторіз». Поки що система не вміє аналізувати відео, але незабаром навчиться, обіцяють інженери соціальної мережі. Модерування торкнеться і нового сервісу IGTV.

Крім того, в Instagram тепер доступна нова функція фільтрування, яка приховує образливі коментарі. Тепер її можна увімкнути також під час онлайн-трансляцій.

Цей алгоритм вже запущений і запрацює на повну силу в найближчі кілька тижнів.

Нагадаємо, соцмережа Твітер розробила нові алгоритми, які дозволяють заблокувати нові акаунти, створені раніше заблокованими за образливу поведінку користувачами.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.