Інстаграм дозволить користувачам повідомляти про фейки

Скарги користувачів перевірять спеціальні фахівці – фактчекери. Про це повідомляє міжнародна фактчекінгова мережа Poynter.

Щоб повідомити про підозрілу інформацію, буде достатньо натиснути на три точки у верхньому правому куті публікації і позначити контент як «неналежний» і «фейковий».

Потім відео чи фото перевірять експерти Міжнародної фактчекінгової мережі Інституту Пойнтера. Після підтвердження дезінформації контенту буде офіційно присвоєно статус «фейк».

Згодом біля посту з’явиться відповідна відмітка, а хештеги під ним припинять працювати.

Представниця «Інстаграму» Стефані Отуей пояснила, що «фейкову» публікацію не будуть видаляти з соцмережі, але її просування за допомогою хештегів  заборонять.

Поки нововведення з’явилося тільки в США, але протягом двох тижнів функція стане доступною для користувачів по всьому світу.

Нагадаємо, у травні дані 49 мільйонів користувачів Instagram, серед яких контактна інформація знаменитостей та брендів, були знайдені у відкритому доступі. Незахищена база даних була розміщена на Amazon Web Services з доступом для будь-якого користувача. Дані виявив фахівець з кібербезпеки Анураг Сен.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.