Українські журналісти збирають допомогу арештованому в Луганську блогеру

Українські журналісти почали збирати кошти на допомогу луганському блогеру Владиславу Овчаренку та його родині. Хлопець був затриманий незаконною владою “Луганської народної республіки” у жовтні 2016 р. за нібито участь у незаконній організації.

Про це повідомила Служба інформації Національної спілки журналістів України.

Владислав Овчаренко був звинувачений представниками “ЛНР” за розповсюдження листівок з символікою  “Азову”, “зраді республіці” та “шпіонажі”. Його вважають засновником радикального неонацистського угруповання – підпільного відділення батальйону «Азов».

Швидше за все Владислава Овчаренко затримали за ведення сторінки в соцмережах “Луганська хунта”, де хлопець критикував дії “влади” та описував життя в окупованому місті. Напередодні арешту Владислав розмістив повідомлення, в якому просив допомогти йому виїхати на неокуповану частину України.

Зараз Овчаренко знаходиться у в’язниці. Будь-яке спілкування з 19-річним хлопцем заборонене. Можна тільки передавати передачі. Журналісти написали, що закликають посприяти у звільненні блогера та шукають можливості фінансової допомоги родині Владислава.

Нагадаемо, у листопаді 2016 р. в Луганську були затримані двоє інших блогерів – Едуард Нєдєляєв та Геннадій Беницький. Обидва чоловіки мали сторінки у соціальних мережах, де критично висловлювалися щодо російської влади та влади незаконно окупованих районів Луганської та Донецької областей.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.