Google заблокує розширення Chrome, які збирають забагато даних користувачів

Компанія Google повідомила про нові політики конфіденційності, за якими розробникам розширень суттєво обмежується доступ до даних користувачів. Нововведення почне діяти з 15 жовтня 2019 року.

Фото: Chrome Web Store

“Ми вимагаємо від розширень запитувати доступ до мінімально можливої кількості даних. Раніше ми закликали розробників до цього, зараз це стало вимогою для всіх додатків”, – повідомляється у офіційному блозі компанії. 

Наразі у Chrome Web Store доступно понад 180 тисяч розширень. Раніше політики поводження з даними мали публікувати лише ті додатки, у яких був доступ до чутливих даних, а з 15 жовтня це стосуватиметься усіх розширень, що пов’язані з контентом користувачів та їх спілкуванням. 

Нік Білогірський, директор з безпеки Google, у своєму Facebook пояснив, що розробники зможуть запитувати лише мінімальний обсяг даних, необхідний для функціонування програми. Порушники нових політик конфіденційності будуть видалені з Chrome Web Store. 

Браузером Chrome користуються більше двох мільярдів людей у світі. 

Нагадаємо, Єврокомісія почала антимонопольне розслідування проти Amazon. Компанії Безоса загрожує штраф у $23 млрд. Регулятор перевірить, чи не використовує компанія конфіденційні дані незалежних продавців у власних інтересах.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.