Google корисний для всіх: компанія представила нові функції та можливості

7 травня 2019 року на щорічній конференції розробників I/O 2019 Google представила користувачам нові можливості: апгрейд Google Assistant, оновлені смартфони, нововведення пошукової системи та інший підхід до конфіденційності даних.

Фото Google: конференція для розробників Google I/O 2019

Конфіденційність

Сундар Пічаї, гендиректор Google, заявив про те, що компанія змінює підхід до приватності даних.

У Google Maps буде режим “інкогніто”, а в Google Assistant буде опція обирати, які дані надавати помічникові. Також з’явиться спеціальний розділ “Конфіденційність” з важливими функціями управління.

Google посилить батьківський контроль та надасть можливість відстежувати та обмежувати час, проведений у смартфоні.

Операційна система Android 10 та новий смартфон

На конференції компанія представила нову версію операційної системи Android 10, яка працюватиме зі смартфонами з гнучким екраном та підтримуватиме 5G.

Одне з нововведень операційної системи – функція Live Caption. Вона дозволить на будь-якому додатку перетворювати мову у текст, субтитри.

Компанія презентувала нові бюджетні смартфони Pixel 3а і Pixel 3а XL, які вже найближчим часом будуть доступні у 13 країнах. України у переліку країн наразі нема.

Google Assistant

Google попрацював над помічником та суттєво прискорив його роботу. Відтепер він швидше розпізнаватиме команди та буде більш персоналізованим. Обіцяють, що Google Assistant буде не лише реагувати на запити, а й розуміти контекст. Першими протестувати оновлення зможуть цього року власники смартфонів Pixel.

Пошуковик

У компанії повідомили, що відтепер пошукова система буде більш інтегрована з Google News.

Крім того, пошуковик підтримуватиме технологію доповненої реальності. Для цього компанія співпрацювала з NASA, New Balance, Samsung, Target і Volvo, аби вони надали тривимірні зображення своїх продуктів.

А додаток Google Lens отримав нові можливості розпізнавання зображень, що дозволить сканувати чеки та прораховувати чайові, анімувати меню чи переносити контакти з візиток безпосередньо у смартфон.

Google для всіх

Як заявив на конференції СЕО компанії Сундар Пічаї важливим є створення більш корисного Google.

“Наша місія зробити інформацію загальнодоступною та корисною не змінилася, але наш підхід з часом розвивався. Google більше не є компанією, яка лише допомагає знайти відповіді. Простіше кажучи, наше бачення полягає в тому, щоб створити більш корисний Google для всіх, незалежно від того, хто ви, де ви живете, або що ви сподіваєтеся досягти. Починаючи з перших днів, пошук працював однаково, незалежно від того, чи ви професор у Стенфорді чи студент у сільській місцевості Індонезії. Ми розширюємо цей підхід до розробки технологій відповідально, безпечно і таким чином, аби приносити користь усім”, – зазначив Пічаї.

Окрім прискорення та оновлення помічника, розробники додали функцію Google Duplex, яка допомагає відповісти на дзвінок та одразу розшифровувати повідомлення людини, яка телефонує. Функція дозволить відповідати на дзвінок також текстом. У компанії вважають, що це допоможе людям з обмеженими можливостями у комунікації.

А Project Euphonia за допомогою штучного інтелекту поліпшить розпізнавання мови для того, аби полегшити спілкування людей з вадами слуху. Поки що Project Euphonia працює над розпізнаванням англійської мови, але згодом перелік мов розшириться.

Нагадаємо, нещодавно на щорічній конференції розробників Facebook Марк Цукерберг оголосив про оновлення дизайну соцмережі та підвищення приватності платформи. Спершу редизайн запрацює у США, а до кінця року по всьому світу.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.