Google, Intel та Microsoft об’єдналися у консорціум для захисту конфіденційності даних користувачів

Технологічні гіганти Google, Intel та Microsoft об’єдналися у консорціум – Confidential Computing Consortium. Компанії мають на меті прискорити впровадження технологій у сфері кібербезпеки та конфіденційності даних користувачів. До консорціуму увійшли також Alibaba Cloud, Arm, Baidu, Google Cloud, IBM, Intel, Microsoft, Red Hat, Swisscom та Tencent.

Зображення з відкритих джерел

Як повідомляється на сайті консорціуму, постачальники обладнання, розробники та експерти об’єднаються для роботи над проектом, головна мета якого, просування використання конфіденційних обчислень, загальних стандартів роботи з відкритим вихідним кодом та кращого захисту даних. 

Компанії хочуть зменшити доступ до конфіденційних даних та забезпечити більший контроль та прозорість їх використання для користувачів. 

Частина компаній вже відкрили доступ до вже наявних розробок. 

Нагадаємо, суд ЄС постановив, що веб-сайти, які встановили Facebook-кнопку Like, як і соцмережа несуть таку ж відповідальність за обробку та передачу даних користувачів. Відповідно до рішення суду такі веб-сайти зобов’язані отримати згоду користувача на збір та передачу їхніх даних компанії Facebook.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.