Голова правління Інтернет асоціації України йде на парламентські вибори від партії “Слуга народу”

Олександр Федієнко, голова правління Інтернет асоціації України балотуватиметься до Верховної Ради від партії “Слуга народу”. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Фото з відкритих джерел

Коментуючи рішення приєднатися до партії “Слуга народу” на парламентських виборах, Федієнко у своєму Facebook зазначив, що реформи мають ініціювати професіонали у відповідних галузях.

“Я для себе прийняв рішення не чекаючи ідеальних часів і команд, спробувати щось реально зробити для технологічного розвитку країни, стати частиною цих змін. Готовий як і раніше працювати для галузі, адже без створення умов для її активного розвитку і технологічного оновлення не зможуть розвиватися й інші галузі економіки, а цифровізація суспільства є однією зі складових розвитку держави та пріоритетів команди”, – написав Федієнко.

Згідно з виборчим списком “Слуги народу”, який було оголошено на з’їзді партії 9 червня, голова правління ІнАУ під 97-м номером.

За результатами останнього опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), партія чинного президента Володимира Зеленського “Слуга народу” є лідером за підтримкою населення, тому може завести у парламент близько 100 народних депутатів за партійним списком.

Дострокові вибори до Верховної Ради пройдуть в Україні 21 липня 2019 року.

Нагадаємо, на початку червня 2019 року компанія Facebook офіційно призначила Катерину Крук менеджеркою з публічної політики по Україні. Офіційно Катерина обійняла посаду менеджерки з комунікацій та протидії фейкам 27 травня. Вона працюватиме у варшавському офісі Facebook.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.