Голова правління ІнАУ включений до складу робочої групи РНБО з реформування сфери забезпечення кібербезпеки

Олександра Федієнка, голову правління Інтернет-асоціації України та майбутнього депутата від партії “Слуга народу” у новому парламенті, включили до складу робочої групи РНБО з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки. Відповідне розпорядження секретар РНБО Олександр Данилюк підписав 1 серпня 2018 року.

Фото: Facebook Олександра Федієнка

Про це повідомляє ІнАУ на своєму сайті. Перше засідання робочої групи за участі О.Федієнка відбудеться вже цього тижня. 

Олександр Федієнко – 89-ий номер у списку партії “Слуга народу”, яка отримала 43,1% голосів на позачергових парламентських виборах, що відбулися 21 липня 2019 року. Відповідно до оприлюднених Центрвиборчкомом результатів, від “Слуги народу” у новій Раді буде 254 депутата. 

Нагадаємо, Олександр Данченко, голова комітету ВР з питань інформатизації та зв’язку та народний депутат парламенту 8 скликання, вважає, що у новій Раді буде мінімальна кількість інноваційних людей для лобіювання телекому та ІТ, але за рахунок монокоаліції та підтримки президента вони матимуть більше можливостей проводити цифрові закони. Серед депутатів, які, за словами Данченка, займатимуться реформуванням галузі у новій Раді – Олександр Федієнко, Олександр Кубраков, Михайло Федоров та Кіра Рудик. 

Ключові пропозиції стейкхолдерів щодо того, яке законодавство потрібно для розвитку інтернету, читайте на нашому сайті. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.