Gmail повідомляє про фішингову розсилку, замасковану під Google Docs

Компанія Google попереджає користувачів поштового сервісу Gmail про шкідливість розсилки, замаскованої під сервіс Google Docs.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці сервісу в Twitter.

«Ми розслідуємо фішингові листи, які виглядають як Google Docs. Закликаємо вас не переходити за посиланнями і відзначати їх як фішинг», – сказано в повідомленні.

Якщо ви вважаєте, що потрапили під вплив зловмисників, перевірте свої налаштування безпеки тут: .

Як зазначають в Google, компанія вжила заходів для захисту користувачів. Зокрема, підроблені сторінки Google Docs були видалені, а акаунти-порушники відключені.

Також в компанії відзначили, що працюють над тим, щоб запобігти такого роду підмінам у майбутньому:

Розсилка почала приходити 3 травня. У листі, автором якого може бути вказаний знайомий одержувача, пропонується відкрити документ в Google Docs. При переході по посиланню відкривається вікно, у якому користувачу пропонують дозволити управляти своїми листами і контактами програмі, яка називається Google Docs (але не має відношення до Google і є шкідливою).

Розсилка відрізняється від звичайного фішингу тим, що не переводить користувача на сторінку, схожу на поштовий сервіс, а діє всередині цього поштового сервісу, експлуатуючи існуючу можливість давати стороннім програмам доступ до акаунтів, – передає Detector Media із посиланням на The Verge.

Нагадаємо, Google змінює алгоритм для боротьби з фейками.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.