Фейсбук видалив «офіційну» сторінку представництва «ДНР» в СЦКК

Фейсбук-сторінка «представництва» терористичної організації «ДНР» в Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) заблокована адміністрацією соціальної мережі Facebook.

На цій сторінці терористи подавали інформацію про ніби-то обстріли з боку ВСУ та іншу дезінформацію.

 

Представники «ДНР» повідомляють, що після скарги на блокування сторінки адміністрація соціальної мережі взагалі повністю її видалила. З приводу цього вони поскаржилися на «цензуру з боку Фейсбуку»:

«Блокування ресурсу СЦКК є ні чим іншим, як спробою банально замовчувати достовірну інформацію і не дати поширити незручну для офіційного Києва правду.

Вважаємо дії компанії Facebook актом політичної цензури, спрямованим на знищення альтернативних інформаційних джерел».

Влітку 2018 року заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін в Лондоні під час зустрічі з представниками компанії Фейсбук обговорив проблему поширення в соцмережі пропаганди невизнаних «ДНР» і «ЛНР».

На зустрічі спеціаліст компанії з питань політики соціальної мережі в сфері контртероризму Ерін Марі Салтман повідомила, що Фейсбук дуже уважно ставиться до проблем протидії тероризму і здійснює масштабну діяльність з протидії проявам інформаційної підтримки насильства або насильницької ідеології.

Нагадаємо, СБУ розіслала провайдерам листа, в якому вимагала блокування майже двохсот інтернет-ресурсів, серед яких сайти «ДНР» і «ЛНР», офіційні веб-сторінки так званої «кримської влади», багато російських інформаційних агентств та інші.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.