Фейсбук покаже звідки керуються сторінки з великою кількістю підписників

Адміністратори, які керують facebook-сторінками з великою кількістю американських підписників, тепер мають пройти додаткову перевірку ідентичності, — про це сьогодні повідомили у Фейсбуці.

Щоб продовжувати розміщувати на своїх сторінках публікації, адміністратори мають завершити «процес авторизації», що містить активацію 2-факторної аутентифікації і надання інформації про країну перебування.

Фото — The School of Digital Marketing

Ця інформація увійде до розділу «Люди, які керують цією сторінкою», там вкажуть країну, де знаходиться адміністратор. Спочатку, такі відомості покажуть на сторінках з великою американською аудиторією, але, ймовірно, Facebook поширить ці правила на всі інші фейсбук-сторінки.

Facebook вносить ці зміни, оскільки компанія стикається з проблемою поширення дезінформації та використання платформи для впливу на хід виборчої кампанії, зокрема, як це сталося в США у 2016 році.

Перша зміна була введена у квітні, коли компанія поставила вимогу, щоб рекламодавці з політично орієнтованими рекламними оголошеннями розкривали свою особу і місцезнаходження.

Остання зміна стосується фейсбук-сторінок, які є важливою ланкою мережі дезінформації. Так у квітні 2018 року Фейсбук видалив 270 сторінок та акаунтів російської організації «Агентство інтернет-досліджень», більш відомої як «фабрика тролів».

Крім інформації про адміністраторів сторінки, користувачі можуть дізнатися, коли сторінка зливається з іншою сторінкою.

«Наша мета полягає в тому, щоб не допустити організації і окремих осіб до створення акаунтів, які вводять в оману людей про те, хто вони і що вони роблять. Ці оновлення є частиною наших зусиль щодо підвищення достовірності та прозорості сторінок на нашій платформі», — йдеться в повідомленні Фейсбук.

За інформацією Facebook, їх дочірня компанія Instagram впроваджуватиме схожі вимоги до профілів з великою аудиторією.

Нагадаємо, засновник Facebook Марк Цукерберг заявив у липні 2018 року, що у компанії є абсолютно чіткі свідчення про спроби втручання росіян в американські вибори 2016 року.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.