Facebook змінить назви Instagram і WhatsApp

Компанія Facebook збирається додати до назв додатків Instagram і WhatsApp уточнення “від Facebook”. Про це повідомляє The Verge. У компанії підтвердили заплановані зміни.

Фото з відкритих джерел

Компанія вже дотримується такого підходу з додатком Workplace App. Нові назви з’являться у назвах обох додатків у Apple Store App і Google Play – «Instagram від Facebook» і «WhatsApp від Facebook», пише видання. 

У компанії стверджують, що таким чином хочуть чіткіше позначити, які сервіси та продукти є частиною Facebook. Натомість медіа бачать у цьому посилення контролю. Так, The Wall Street Journal написав, що компанія таким чином хоче показати “хто тут бос”, а ребрендинг робиться навіть тоді, коли компанія стикається з антимонопольним розслідуванням. 

Instagram і WhatsApp створювалися поза Facebook. Втім у вересні 2018 компанії покинули засновники, а Facebook призначив своїх представників. 

Нагадаємо, Федеральна торгова комісія США та Facebook 24 липня 2019 року уклали угоду, за якою компанія має сплатити 5 мільярдів доларів штрафу та посилити політику конфіденційності. Про що домовилися сторони та які це матиме наслідки для користувачів та розробників читайте на нашому сайті.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.