Facebook заблокував сторінку проєкту “Книга пам’яті полеглих за Україну” за порушення стандартів соцмережі

У Facebook заблокована сторінка проєкту “Книга пам’яті полеглих за Україну”. Автори сторінки наповнювали її інформацією про тих, воював та загинув у війні на сході України з 2014 року. Про блокування сторінки вони повідомили у Twitter.

Фото сторінки “Книга пам’яті”

Автори проєкту повідомили, що доступ до сторінки у соцмережі остаточно заблоковано. Вони додають, що оскаржать бан у Facebook. 

Про блокування сторінки “Книга пам’яті” у своєму Facebook повідомив також заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін. За його словами, у офісі компанії “зазначили, що знають про цей кейс”. У міністерстві наголошують, готові надати усю необхідну інформацію стосовно сторінки.

Перш ніж заблокувати сторінку проєкту, Facebook попередив, що вміст деяких дописів порушує стандарти соцмережі. 

У своєму Twitter автори “Книги пам’яті” заявили: “Ми не видалятимемо та не перевірятимемо на відповідність, до яких би то не було вигаданих стандартів жоден із розміщених на нашій Facebook-сторінці текстовий чи медійний матеріал про героїв, загиблих за Україну. Нам немає чого приховувати та ретушувати”. 

Сайт та Twitter-акаунт “Книги пам’яті” продовжують працювати. Станом на 18 березня 2019 р. в книгу внесено 4090 загиблих.

Нагадаємо, у соцмережі Facebook з’явилася шахрайська реклама Privatbank, яка пропонує пройти соцопитування з 10 тестових запитань і отримати за це від 10 до 60 тисяч гривень. Суть шахрайства полягає у тому, що перш, ніж отримати “зароблені на соцопитуванні” гроші зловмисники просять перекинути на їхній рахунок заставу у розмірі 121 гривні. Важливо, що при підтвердженні користувача просять вказати всі дані своєї картки – номер, термін дії, CVV2, номер телефону, електронну пошту, ім’я та прізвище. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.