Facebook заблокував один з найбільших проукраїнських пабліків Mova назавжди через порушення правил соцмережі

Соціальна мережа Facebook заблокувала проукраїнський паблік Mova, який мав понад 520 тисяч підписників, назавжди. Причина – неодноразове порушення правил соцмережі.

Зображення з відкритих джерел

Як повідомили журналістам Liga.Tech у Facebook, паблік неодноразово публікував контент, що порушував правила спільноти. 

У відповіді журналістам пресслужба соцмережі зазначила, що люди приходять у Facebook, аби вільно самовиражатися і співробітники компанії не видаляють пости тільки тому, що вони комусь не подобаються. 

“Незважаючи на те, що ми є відкритою платформою для всіх ідей, люди повинні поважати наші правила, тобто Стандарти спільноти, в яких зазначено, що дозволено і заборонено у Фейсбуку. Ці стандарти призначені для забезпечення безпеки людей на Фейсбуці і забороняють такі речі, як знущання, домагання або ненависницькі висловлювання. Коли сторінка неодноразово публікує контент, який порушує наші правила, як це сталося в даній ситуації (з пабліком Mova – Ред.), Ми закриваємо сторінки”, — відповіли у соцмережі щодо блокування пабліку Mova. 

Раніше засновник пабліку Mova Олексій Кляшторний закликав підтримати паблік та оскаржити блокування. 

Нагадаємо, влітку 2019 року було 4 рішення судів, відповідно до яких провайдери зобов’язані заблокувати 26 вебсайтів. Більше про те, що це за сайти, які підстави для блокування та що про це думають юристи, читайте на нашому сайті. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.