Facebook втратив майже $120 млрд після квартального звіту компанії

Акції Facebook різко впали після того, як компанія 26 липня опублікувала звіт про підсумки другого кварталу, які виявилися гіршими за прогнози. Компанія втратила в ціні близько 20% своєї вартості всього за один день, а ринкова вартість, відповідно, знизилася на $120 млрд.

Звіт компанії показав зростання чистого прибутку, але з огляду на те, що аналітики очікували кращих результатів, вартість акцій компанії впала. Число користувачів, які щоденно користуються соціальною мережею, збільшилось до 1,47 млрд проти прогнозованих 1,49 млрд.

Крім того, аналітики не прогнозують покращення ситуації в наступних кварталах.

Фото — wsj.com

Глава компанії Цукерберг у зв’язку з цим опустився з третього на шосте місце в списку найбагатших людей планети, втративши майже $16 млрд.

Квартал також був відзначений реалізацією Європою нового суворого законодавства, щодо охорони персональних даних користувачів, що за заявою Facebook призвело до зменшення кількості щоденних відвідувачів сайту в цьому регіоні.

Компанія публічно розкритикували щодо її політики до змісту і контенту, особливо в таких країнах, як М’янма і Шрі-Ланка, де дезінформація привела до насильства. Не без уваги залишилися і інформація про те, що Фейсбук використовувала Росія для маніпуляцій під час президентських виборів в США у 2016 році та інші витокі персональних даних.

Вперше з 2015 року результати Facebook виявились гіршими, ніж прогнозували аналітики.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.