Facebook вперше призначив менеджера по Україні

Компанія Facebook офіційно призначила Катерину Крук менеджеркою з публічної політики по Україні. Про це у своєму Facebook повідомила Катерина.

Фото: Facebook Катерини Крук

Офіційно Катерина Крук обійняла посаду менеджерки з комунікацій та протидії фейкам 27 травня. Вона працюватиме у варшавському офісі Facebook.

У обов’язки менеджера по Україні входить моніторинг законодавства та регуляторних питань, що впливають на Facebook в Україні, інформування про розробку нових продуктів та політик, комунікувати позицію компанії на публічних заходах та у медіа, представляти Facebook в Україні на зустрічах з політиками, урядовцями та регуляторами.

Заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін повідомив, що міністерство задоволене вибором, який зробила компанія.

“Необхідно сказати, що ми в Міністерстві інформаційної політики України вважаємо, що це найкращий вибір, який могли зробити у компанії Фейсбук. Про нього вже було деякий час відомо з неофіційних джерел, але, на жаль, десь за три місяці до офіційного оголошення цього рішення наші контакти у Фейсбук припинили з нами будь-яке спілкування без попередження. Ми дуже сподіваємося, що після цього призначення брутальне та непрофесійне ставлення компанії Фейсбук до України та українців нарешті припиниться”, – додав Золотухін.

Раніше в Україні не було свого менеджера у Facebook. Про відповідну вакансію компанія оголосила у жовтні 2018 року.

Нагадаємо, 6 травня 2019 року  Facebook заявив про видалення 97 російських сторінок та груп, які розповсюджували пропаганду та недостовірну, маніпулятивну інформацію про Україну. За даними компанії, люди, які займалися цією діяльністю, керували фейковими обліковими записами для поширення новин про військовий конфлікт на Сході України, політику в Україні та війну у Сирії.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.