Facebook вперше погодився надавати судам Франції інформацію про користувачів, яких підозрюють у використанні мови ненависті

Компанія Facebоok вперше погодилася надавати французьким судам більше інформації про користувачів, яких підозрюють у використанні мови ворожнечі. Про це повідомив міністр у справах цифрових технологій Франції Седрік О.

Фото з відкритих джерел

Як пише Reuters, таке рішення було прийнято після спільних зустрічей Марка Цукерберга, співзасновника Facebоok, та Еммануеля Макрона, президента Франції, який хоче взяти на себе лідерство у глобальному регулюванні мови ненависті та дезінформації в Інтернеті. 

Раніше Facebоok співпрацював з Францією у справах, що стосувалися терористичних атак, насилля, передаючи ІР-адреси, ідентифікаційні дані підозрюваних судам, які офіційно цього вимагали. Відтепер співпраця розширюється і на справи пов’язані з hate speech та дезінформацією. 

Міністр у справах цифрових технологій з моменту призначення на цю посаду зробив боротьбу з мовою ненависті та дезінформацією пріоритетом, чому сприяли постійні контакти з топ-менеджерами соцмережі. 

“Це сильний сигнал з точки зору регулювання. Мова ворожнечі більше не вважатиметься частиною свободи слова і знаходитиметься на тому ж рівні, що і тероризм”, – у коментарі Reuters заявила Соня Кіссе, адвокатка юридичної фірми Linklaters. 

На її думку, Франція сьогодні є очевидним лідером у прагненні регулювати великі соцмережі. 

Нагадаємо, напередодні парламентських виборів Україна потрапила до списку з понад 50 країн, де Facebook буде ретельно перевіряти політичну рекламу. З 25 червня 2019 року політична реклама в Україні буде систематично перевірятися, як автоматично, так і вручну. 

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.