Facebook рекламує контрабанду – голова Державної митної служби Нефьодов

Соціальна мережа Facebook рекламує контрабанду та онлайн-супермаркети “сірого імпорту”. Про це у своєму Facebook повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

Фото: Facebook Максима Нефьодова

Він опублікував скріншот з закритої групи, з рекламою митної очистки вантажів, де можна “наклікати собі ціну в залежності від «надійності». Наприклад, відправляли на фейкові адреси – дешевше, на реальні – дорожче і т.д.”. 

Багато ще нас чекає дивних відкриттів на шляху до #нова_митниця. Мені показували скріншоти закритих груп, де реальні…

Опубліковано Max Nefyodov Неділя, 28 липня 2019 р.

Нефьодов звернувся до менеджера Facebook по Україні Катерини Крук та заступника міністра інформаційної політики Дмитра Золотухіна щодо того, чи відповідає політикам соцмережі розміщення такої реклами.

Дмитро Золотухін у відповідь на допис голови митниці зазначив, що необхідно написати заяву у СБУ, яка має відкрити кримінальне провадження та направити запит до Facebook. 

Кабінет Міністрів призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби (ДМС) 5 липня 2019 року на п’ять років з дати початку фактичного виконання обов’язків.

Нагадаємо, 25 липня компанія Facebook повідомила про видалення 294 акаунтів, 1509 сторінок і 32 груп у чотирьох країнах – Україні, Росії, Таїланді та Гондурасі в рамках протидії дезінформації, оманливій політичній пропаганді та іншим зловживанням соцмережею.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.