Facebook профінансує розробку технології з розпізнавання діпфейків

Компанія Facebook оголосила про конкурс Deepfake Detection Challenge з розробки технології, яка розпізнаватиме глибинні фейки. Для цього компанія виділяє 10 мільйонів доларів, а участь у конкурсі може взяти кожен охочий. Facebook обіцяє не використовувати дані користувачів соцмережі.

Зображення з відкритих джерел

Як повідомляється у офіційному релізі компанії, ініціативу Facebook підтримали Microsoft та декілька університетів, включно з Оксфордом та Берклі. 

Старт Deepfake Detection Challenge відбудеться наприкінці 2019 року та триватиме до березня 2020-го. Facebook також надасть учасникам ченеджу відео з обличчями акторів, яких наймуть спеціально для створення бази. 

“Технології діпфейків швидко розвиваються, що робить їх настільки важкими для виявлення, що часом навіть очінювачі не можуть достовірно визначити різницю. Deepfake Detection Challenge призначений прискорити прогрес у цій галузі, пропонуючи учасникам змагатися за створення нових способів виявлення діпфейків та запобігання підробці контенту”, – йдеться на сайті конкурсу. 

Нагадаємо, з середини вересня 2019 року компанія Facebook посилює умови авторизації для рекламодавців, аби запобігти втручанню у вибори США у 2020 році.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.